Dofinansowanie 45%

Dofinansowanie przydomowa oczyszczalnia Warszawa

Na początku każdego roku kalendarzowego rusza nabór wniosków o przyznanie dofinansowania do budowy przydomowych oczyszczalni ścieków. W województwie mazowieckim środki te możemy uzyskać w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Również Banki Ochrony Środowiska udzielają kredyty i dofinansowania na budowę oczyszczalni biologicznych.

W każdym roku ponad połowa Naszych klientów korzysta z tej formy dofinansowania. Są to kwoty rzędu 40-45% kosztów całej inwestycji.

Warto również zapytać w swoich Urzędach Gminy, które często posiadają środki na dofinansowania dla swoich mieszkańców do przydomowych oczyszczalni. 

Wszystkie oczyszczalnie biologiczne, które posiadamy w ofercie spełniają najnowsze wymogi Unii Europejskiej oraz spełniają wymagania do uzyskania dofinansowania. Oczyszczalnia biologiczna musi posiadać odpowiednią normę PN EN 12566-3+A2:2013.

Sporządzamy dla swoich klientów niezbędne dokumenty, z którymi nigdy nie ma problemu w uzyskaniu dofinansowania do budowy przydomowej biologicznej oczyszczalni ścieków w Łodzi i innych miejscowościach zarówno z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, jak i z Gmin.